29 травень 2024, Середа, 08:48

Викладацька некомпетентність: учень Академії ШАГ отримав стрес замість знань

13 Вересня 2023г.
Maxresdefault

Батьки школяра звернулися до відповідних установ з проханням провести розслідування щодо викладацької некомпетентності в Комп'ютерній Академії ШАГ (IT STEP) у м. Києві.

Як розповіли батьки учня, інцидент стався у листопаді минулого року. Під час онлайн заняття викладач вимикав мікрофон учню та ігнорував його запитання. За словами дитини, під час навчання до неї ставилися некоректно. Вчитель не давав повноцінно ознайомитися з матеріалом. А ще – повністю не звертав уваги на повідомлення учня про те, що його мікрофон вимкнений.

Таке поводження для дитини стало сильним стресом та після зайняття в нього сталася істерика. Навіть після перерви в декілька днів пропозиція повернутися до навчання викликала сльози та прохання відмовитися від занять в Академії IT STEP.

Батько хлопчика зазначає, що зазвичай в дитини немає проблем з онлайн заняттями в інших освітніх установах. Тож ситуація, яка сталася в листопаді нанесла серйозну травму дитячій психіці та переросла в справжній конфлікт з адміністрацією закладу.

Батьки повідомили представника Академії про інцидент, проте жодної очікуваної реакції на те, що сталося, не було. Навпаки, після кількох спроб донести до освітньої установи неприпустимість такої поведінки їхнього співробітника, ШАГ пригрозив батькам подачею позову про порушення ділової репутації звинувачуючи їх у наклепі.

Зазначається, що адміністрація відмовляється приносити вибачення та усувати викладача із займаної посади. Хоча й вислала всі необхідні бланки для заповнення, щодо повернення грошей на навчання, після того, як батьки дитини сказали, що хочуть припинити співпрацю. Але, за словами батьків, кошти за курс навчання, який дитина відмовилася відвідувати із-за неетичної поведінки вчителя, так і не були повернені й досі.

Після наполягання батьків розібратися в ситуації Академія почала заперечувати сам факт присутності дитини в той день.

Та й взагалі з їхнього сайту наразі видалено запис онлайн заняття, хоча до цього випадку – всі уроки майже завжди були доступні. Але й свідки інциденту є, бо онлайн заняття групові. Як і взагалі в інтернеті присутні багато різних негативних відгуків про навчання та комунікації в Академії ШАГ. Тож проблеми, яких не вдається врегулювати мирним шляхом та потребується допомога відповідних державних органів існують.

Фото: Сповіщення у системі Академії ШАГ про урок 12 листопада

Фото: З дивних причин саме запису уроку від 12-го листопада немає в архіві

Як повідомили батьки дитини, через те, що вони не змогли домогтися належної реакції від адміністрації Академії ШАГ, вони були змушені подати звернення в головне управління Національної поліції у м. Києві, у Міністерство освіти та науки України та до освітнього омбудсмена.

Так, якщо заяву буде схвалено, то на Комп'ютерну Академію IT STEP чекатимуть серйозні перевірки за різними напрямками та ймовірно - адміністративний протокол за статтею 173-4 ч. 1 КУпАП (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) та інше.