» Викрав і зґвалтував 11-річну дівчинку: чоловіку може загрожувати довічне

29 березень 2023, Середа, 03:47

Викрав і зґвалтував 11-річну дівчинку: чоловіку може загрожувати довічне

9 Грудня 2021г.


КИЇВ. 9 грудня. Резонанс. За викрадення, зґвалтування та вчинення насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої на Вінниччині судитимуть чоловіка, повідомили Резонанс в обласній прокуратурі.

Цитата:

"... передали до суду обвинувальний акт про обвинувачення 56-річного жителя Могилів-Подільського району, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі та викрадення малолітньої особи), ч. 4 ст. 152 (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років), ч. 6 ст. 153 (сексуальне насильство щодо особи, яка не досягла 14 років) КК України", - повідомили у прокуратурі.

Деталі

Розслідуванням установлено, що обвинувачений 2 вересня надвечір в одному із сіл Могилів-Подільського району, погрожуючи розправою, насильно, незаконно завіз до себе додому 11-річну дівчинку, яку зустрів на вулиці села. Він силоміць утримував дитину близько двох годин. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, застосовуючи фізичне насильство, чоловік згвалтував малолітню та вчинив стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру, вказали у прокуратурі.

У разі доведення винуватості обвинуваченому у судовому провадженні йому загрожує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі.

Доповнення

Згідно зі звітом Нацполіції, у 2020 році у середньому кожні три години ставався один злочин проти дитини. Минулого року поліцією зареєстровано загалом майже 3400 злочинів, скоєних стосовно дітей, з яких 2200 розкриті та направлені до суду. Кількість злочинів проти дітей торік скоротилася на 16%, у порівнянні з 2019 роком.