13 квітень 2024, Субота, 23:10

Викрито учасників злочинної організації, що діяла в Пенсійному фонді Хмельниччини

18 Січня 2021г.
10 1

Завдяки скоординованим Хмельницькою обласною прокуратурою заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям, слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області у взаємодії із співробітниками управління Служби безпеки України в області та Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в області у серпні минулого року викрито та припинено протиправну діяльність посадовців Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, які систематично одержували неправомірну вигоду від підлеглих працівників.

Про це повідомляє Резонанс 18 грудня із посиланням на пресслужбу прокуратури Хмельниччини 

Наразі вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 255 (створення злочинної організації, участь та керівництво нею, вчинені службовою особою з використанням службового становища), ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням, вчинене злочинною організацією) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що начальниця управління, яка очолювала установу майже 20 років, розробила злочинний план одержання від підпорядкованих працівників частини їхньої заробітної плати – надбавки за інтенсивність праці.

Для його реалізації до складу злочинної організації жінка залучила ще чотирьох своїх підлеглих, аби ті здійснювали контроль за обліком нарахування вказаної виплати та її надходженням членам угрупування.

Зважаючи на службову залежність, працівники були змушені виконувати неправомірні вимоги керівництва та упродовж січня-липня 2020 року передали спільникам близько 80 тис грн.

Як повідомив начальник відділу обласної прокуратури Михайло Войтюк, на теперішній час стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram