Викритого у корупції суддю з Маріуполя ВРП відсторонила до 7 лютого 2019 року - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 21:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Викритого у корупції суддю з Маріуполя ВРП відсторонила до 7 лютого 2019 року

26 декабря 2018г.

Вища рада правосуддя ухвалила тимчасово, до 7 лютого 2019 року, відсторонити суддю Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Ігоря Сараєва від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на повідомлення ВРП у соцмережі мережі Facebook.

Нагадаємо, 7 грудня 2018 року цьому судді було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»). За даними правоохоронців, він спільно з помічником просив та одержав неправомірну вигоду за винесення рішення у справі про адміністративне правопорушення.

Напередодні, 6 грудня суддю Сараєва викрили "на гарячому" у ході спільної операції НАБУ та СБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як писав Резонанс, 7 липня 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України  у зв’язку зі спливом строків припинила дисциплінарну справу стосовно судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Ігоря Сараєва.

СТАЛО ВІДОМЕ ПРІЗВИЩЕ СУДДІ, ЯКОГО ВИКРИЛИ НА ХАБАРІ У МАРІУПОЛІ