22 лютий 2024, Четвер, 10:05

Вимагали мільйон за посаду: заступнику голови Харківської облради Малишу і його спільнику повідомили про підозру

23 Липня 2021г.


КИЇВ. 23 липня. Резонанс. Заступнику голови Харківської обласної ради Андрію Малишу та його спільнику-адвокату, яких викрили на вимаганні та отриманні 1 млн 50 тис. грн хабаря від директора комунального підприємства за не звільнення його із займаної посади, повідомлено про підозру. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на пресслужбу САП.

Цитата

“23 липня 2021 року прокурором САП вручено повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради та його спільнику-адвокату, викритим напередодні на вимаганні та отриманні 1 млн 50 тис. гривень неправомірної вигоди від директора комунального підприємства за не звільнення його із займаної посади”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що дії заступника голови облради кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо важливе становище за попередньою змовою, поєднане з вимаганням).

Адвокату інкриміновано — ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні неправомірної вигоди) .

Так, повідомлення про підозру підписано Генеральним прокурором.

Окрім того, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Що було раніше

Заступника голови Харківської обласної ради та його спільника-адвоката викрили “на гарячому” після отримання ними останньої частини неправомірної вигоди у 1 млн 50 тис. грн.