13 червень 2024, Четвер, 11:44

Вісім людей загинули внаслідок сходу лавин в Австрії

5 Лютого 2023г.


КИЇВ. 5 лютого. Резонанс. У неділю австрійська поліція заявила, що п'ятеро людей загинули внаслідок сходження лавин на заході країни, після того, як у суботу було повідомлено ще про трьох загиблих, незважаючи на прохання про обережність на гірськолижних схилах. Про це пише Резонанс з посиланням на AFP.

Деталі

Влада відмовилася надати інформацію про національність жертв, виявлених сьогодні.

У суботу були знайдені мертвими 17-річний новозеландець, який катався на лижах поза трасами, 50-річний німець і 32-річний китаєць.

Вісім смертей сталися, коли курорти заповнені під час лютневих шкільних канікул у Відні, при цьому рівень лавинної небезпеки становить чотири за п'ятибальною шкалою після кількох днів сильного снігопаду та вітру.

Тільки в Тіролі було зареєстровано 30 лавин, 11 з яких були пов'язані зі зниклими безвісти. У Тіролі та сусідньому регіоні Форарльберг влада знову попередила про високу небезпеку сходження лавин через вітер і снігопад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Снігова буря на Балканах: повалені дерева, тисячі людей без електрики та кучугури снігу заввишки два метри

Додамо

В останні роки в Австрії, яка є популярним місцем для занять зимовими видами спорту, внаслідок сходження лавин щороку гине близько 20 людей.