12 квітень 2024, П'ятниця, 12:20

Військова прокуратура забезпечила відшкодування збитків державі на 590 тис грн

6 Серпня 2019г.
Зерно на элеваторе

До бюджету потрапило 590 тис грн від продажу незаконних посівів пшениці, вівса і соняшника на землях оборони. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

За процесуального керівництва військової прокуратури житомирського гарнізону викрите самовільне захоплення ділянок, що перебувають на обліку Новоград-Волинської квартирно-експлуатаційної частини.

Поля сільськогосподарських культур були виявлені під час огляду земельних ділянок в ході досудового розслідування справи за фактами недбалого ставлення до військової служби службовими особами Новоград-Волинської КЕЧ, що призвело до самовільного захоплення земель оборони.

Незаконні посіви, як речові докази в кримінальному провадженні були реалізовані на торгах. Корольовський районний суд Житомира надав дозвіл на реалізацію речових доказів - незаконних посівів сільгоспкультур.

Продаж було доручено ГУ ДФС у Житомирській обл. За результатом проведених біржових торгів були реалізовані майнові права на посіви пшениці – до бюджету скеровано 590 тис грн.  Після продажу вівса і соняшника кошти також будуть передані державі.