14 квітень 2024, Неділя, 05:54

Військові прокурори вилучили з незаконного обігу понад 8 тис набоїв та інші засоби військового ураження

30 Листопада 2020г.
Photo 2020 11 30 16 37 51

28 листопада військові прокурори Донецького гарнізону спільно із слідчими Головного управління Національної поліції в Донецькій області в ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за повідомленням військової контррозвідки Служби безпеки України, проведено санкціоновані слідчим суддею обшуки у першого заступника начальника речової служби однієї з військових частин.

Про це повідомляє Резонанс 30 листопада із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Об’єднаних Сил.

За результатами обшуків за місцем проживання зазначеного військовослужбовця та його родичів виявлено та вилучено у встановленому порядку

пістолет ТТ, 11 одиниць РПГ-22 та РПГ-18, 42 ручні гранати РГД-5, Ф-1 та РГН, пороховий заряд до РПГ та понад 8 тис. набоїв різних калібрів.

На даний час перевіряється походження вилученої зброї та боєприпасів, а також вирішується питання про призначення судово-балістичних і судово-вибухотехнічних експертиз. Слідчі (розшукові) дії тривають.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram