13 квітень 2024, Субота, 03:18

Військового, який вбив товарища по службі, засуджено до 11 років ув’язнення

8 Грудня 2020г.
291408

7 грудня вироком Дружківського міського суду Донецької області за підтримання публічного обвинувачення прокурорів військової прокуратури Донецького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил визнано винним та засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України до 11 років позбавлення волі військовослужбовця однієї з військових частин, про це повідомляє Резонанс 8 грудня.

В суді прокурорами доведено, що у вересні 2015 року року засуджений, проходячи військову службу в зоні антитерористичної операції на території Донецької області в селі Никифорівка Бахмутського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно з мотивів помсти за образливі слова потерпілого, здійснив постріл із закріпленої за ним вогнепальної зброї, чим спричинив співслужбовцю тілесні ушкодження, від яких останній помер в Артемівській центральній районній лікарні.

Засуджений свою провину у вчиненні інкримінованого злочину протягом всього розгляду справи не визнавав, але за принциповою позицією обвинувачів, під тиском досліджених доказів безпосередньо в суді, визнав свою вину в повному обсязі та підтвердив вказані вище фактичні обставини.

Крім цього, суд частково задовольнив заявлений цивільний позов потерпілої на відшкодування моральної шкоди на суму один мільйон гривень.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram