» Провідного спеціаліста військкомату викрито на одержанні 1,5 тис дол хабара

07 грудень 2022, Середа, 21:41

Провідного спеціаліста військкомату викрито на одержанні 1,5 тис дол хабара

12 Червня 2020г.
11_06_2020-1-1

11 червня 2020 року військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди провідним спеціалістом відділення комплектування Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Київської області, державним службовцем категорії В.

Про це повідомляє Резонанс 12 червня із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Установлено, що 11 червня вказана особа отримала від громадянина України неправомірну вигоду у розмірі 1500 доларів США за не призов на військову строкову службу іншого громадянина України та визнання його непридатним до військовоі служби за станом здоров’я.

Після одержання вказаної суми грошових коштів хабарницю затримано військовою прокуратурою Київського гарнізону в порядку ст. 208 КПК України спільно зі слідчими ГУ НП у Київській області за оперативного супроводу ГВ БКОЗ СБУ у м. Києві та Київській області.

Наразі прокурорами та слідчими проводиться обшук у Фастівському ОМВК та інші невідкладні слідчі (розшукові) дії, встановлюються інші службові особи, причетні до цього злочину.

Нагадуємо, що санкція ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.