13 квітень 2024, Субота, 23:14

Як УНН допомагає правоохоронцям у розшуку одеського ексдепутата Руслана Тарпана

27 Вересня 2022г.


КИЇВ. 27 вересня. Резонанс. Оскільки ІА Резонанс висвітлює інформацію про кримінальне переслідування та розшук ексдепутата Одеської міської ради Руслана Тарпана, його адвокати намагаються цьому перешкодити. Зокрема, захисники Тарпана скерували до суду позов проти журналістів, і зараз суд готується розглянути його по суті. Разом з тим, інформація, яка може допомогти правоохоронцям у розшуку Тарпана, стане відомою ймовірно вже у жовтні.

Деталі

Сьогодні під час чергового судового засідання адвокат Резонанс попросив додати до матеріалів справи адресу проживання Тарпана. Однак виявилося, що захисник ексдепутата не знає, де саме зараз перебуває його підзахисний.

Цитата

“Ми не приховуємо того, що Тарпан зараз проживає в ОАЕ, ще з 15-го року, здається. Саме тому вказується адреса для листування з його представниками в Україні. (...) Мені невідома адреса проживання або перебування пана Тарпана”, - заявив адвокат.

Попри це, суддя Шевченківського районного суду міста Києва Наталія Аббасова все ж зобов’язала адвоката надати реальну адресу перебування Руслана Тарпана до наступного судового засідання - 10 жовтня.

З урахуванням того, що Руслан Тарпан з 2017 року перебуває у розшуку МВС - у міждержавному розшуку,
ця інформація може допомогти правоохоронцям, які наразі займаються підготовкою до екстрадиції ексдепутата.

Нагадаємо

Через підозру у розкраданні бюджетних грошей на проекті «Глибоководний випуск» Руслану Тарпану вже було обрано запобіжний захід у вигляді заочного тримання під вартою.

Окрім "Глибоководного випуску" компанії Тарпана займалися будівельними та реставраційними роботами - переважно за бюджетні кошти та саме в місті Одеса. Низка з таких "реставраційних проектів", як то Будинок Руссова, наприклад, завершувалися руйнуванням фасадів та кримінальними справами.

В Україні ексдепутату загрожує до 12 років позбавлення волі.