12 квітень 2024, П'ятниця, 23:14

Якість судових рішень має стати підставою для підвищення довіри суспільства до судової влади – Богдан Львов

16 Лютого 2021г.
141

5 лютого 2021 року відбулися збори суддів КГС ВС, на яких підбили підсумки роботи за 2020 рік.

Доповідаючи про стан здійснення правосуддя у КГС ВС у 2020 році, заступник Голови ВС, голова КГС ВС Богдан Львов зазначив, що в умовах пандемії відбулося прискорення темпів інформатизації сучасного простору, в тому числі й судової системи. Зокрема, запроваджено проведення майже всіх масових заходів за допомогою новітніх технологій, що забезпечило Україні 44 місце з 67 у списку країн із найбільш розвинутими технологіями.

Про це повідомляє Резонанс 16 лютого із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Очільник КГС ВС також відзначив, що Україна в рейтингу індексу верховенства права за минулий рік не знизила своїх показників і залишилася на рівні 2019 року. Водночас найбільш актуальним завданням для суддів і надалі залишається забезпечення доступного та справедливого судочинства. Адже саме ефективний судовий захист учасників економічних відносин є одним із найважливіших факторів становлення в Україні демократичної, правової держави, розвитку ринкових відносин.

«В цілому, незважаючи на позитивні показники, якість судових рішень має стати підставою для підвищення довіри суспільства до судової влади», – підкреслив Богдан Львов.

У свою чергу секретарі судових палат КГС ВС Тетяна Дроботова, Володимир Погребняк і Володимир Селіваненко та в. о. секретаря судової палати Володимир Студенець поінформували про діяльність відповідних судових палат за звітний рік.

«У КГС ВС працює команда відданих справі працівників, які постійно розвиваються і злагоджено працюють, – наголосила заступник керівника апарату – керівник секретаріату Наталія Пляс, інформуючи про показники роботи секретаріату КГС ВС за минулий рік. – Нашим пріоритетом є якісна та ефективна робота із забезпечення здійснення правосуддя та інших сфер діяльності Верховного Суду, здатних гарантувати громадянам право на справедливий суд, а також відкритість і доступність суду».

Із презентацією заступника Голови ВС, голови КГС ВС Богдана Львова можна ознайомитися за посиланням.

Із презентаціями секретарів судових палат КГС ВС можна ознайомитися за посиланнями: 1, 2, 3, 4

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram