22 лютий 2024, Четвер, 02:40

з липня в Україні завершується карантин через COVID-19

27 Червня 2023г.


З 1 липня в Україні завершується карантин, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 27 червня.

«З 1 липня завершуємо дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. COVID-19 став для українців важким випробуванням. Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей», – заявив голова уряду.

За словами Шмигаля, під час пандемії українські служби відпрацювали механізми реагування, які стали в нагоді під час повномасштабної війни.

Читайте також: COVID-19 більше не є «надзвичайною ситуацією» – ВООЗ

«Дякую медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією та зробили все, аби мінімізувати її наслідки. Сьогодні наші лікарі та медсестри не менш героїчно допомагають захисникам та цивільним в умовах повномасштабної війни», – додав прем’єр.

У травні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що формально карантин через пандемію коронавірусу досі триває, але його можуть незабаром скасувати.

Від початку пандемії коронавірусної інфекції нового типу COVID-19 у 2020 році Радіо Свобода вело блог, куди збирало всю інформація про це захворювання, про перебіг пандемії у світі та коронавірусної епідемії в Україні.