Головна Новини З початку року ВРП розглянула 3357 дисциплінарних скарг

З початку року ВРП розглянула 3357 дисциплінарних скарг

Протягом I кварталу 2021 року до Вищої ради правосуддя надійшло 3063 скарги щодо дисциплінарного проступку судді.

Про це розповідає Резонанс

Про це повідомляє Резонанс 14 квітня із посиланням на прес-центр судової влади України.

Упродовж цього періоду Дисциплінарними палатами та членами ВРП повністю завершено розгляд 3357 дисциплінарних скарг (у тому числі тих, що надійшли в попередні роки).

За результатами розгляду дисциплінарних скарг Дисциплінарними палатами ухвалено:

– 80 рішень про повернення дисциплінарних скарг ухвалами Дисциплінарних палат;
– 204 рішення про відмову у відкритті дисциплінарних справ;
– 59 рішень про відкриття дисциплінарної справи;
– 26 рішень про відмову у притягненні суддів до дисциплінарної відповідальності та закриття дисциплінарного провадження.

За результатами розгляду дисциплінарних справ у І кварталі 2021 року Дисциплінарними палатами прийнято 37 рішень про притягнення до дисциплінарної відповідальності 43 суддів.

Зокрема, у березні 2021 року Дисциплінарні палати ухвалили:

– 30 рішень про повернення дисциплінарних скарг ухвалами Дисциплінарних палат;
– 77 рішень про відмову у відкритті дисциплінарних справ;
– 18 рішень про відкриття дисциплінарної справи.

Дисциплінарними палатами прийнято 13 рішень про притягнення до дисциплінарної відповідальності 13 суддів та 6 – про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram

Перегляди: 1

Читайте також