З початку введення карантину поліцейські склали 3922 адміністративних протоколи - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 18:05

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

З початку введення карантину поліцейські склали 3922 адміністративних протоколи

6 апреля 2020г.

Усі вони стосувалися порушення правил щодо карантину людей, а 182 з них – за порушення режиму самоізоляції. Окрім того, поліція розслідує 46 кримінальних проваджень.

Про це інформує Резонанс 6 квітня із посиланням на Управління комунікації Національної поліції України.

Щодня до несення служби залучається близько 22 тисяч правоохоронців, зокрема поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії. Окрім того, впродовж минулих вихідних до забезпечення публічної безпеки та порядку були задіяні понад 7000 правоохоронців, котрі контролювали дотримання карантинних правил у паркових та рекреаційних зонах.

Національна поліція України нагадує, що з 6 квітня, набирають чинності нещодавно прийняті Урядом обмеження, зокрема щодо перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту – респіратора або захисної маски, а також переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, повнолітніми родичами чи іншими уповноваженими особами.

Зусилля поліцейських першочергово направлені на проведення профілактичної роботи із населенням, однак у той же час нагадуємо, що за порушення карантинних обмежень передбачено адміністративна відповідальність.

Варто нагадати, що із 4 квітня, окрім інших обмежень, заборонено: відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, лісопаркові і прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; самовільне залишення місць обсервації.