» За голову Харківської облради Товмасяна внесли близько 3 млн грн застави

14 серпень 2022, Неділя, 05:36

За голову Харківської облради Товмасяна внесли близько 3 млн грн застави

11 Серпня 2021г.


КИЇВ. 10 серпня. Резонанс. За голову Харківської облради Артура Товмасяна внесли заставу у розмірі близько 3 млн грн. Його підозрюють в одержанні понад 1 млн грн хабаря. Про це журналісту Резонанс повідомила керівник відділу комунікацій у Вищому антикорупційному суді Олеся Чемерис.

Цитата

На запитання чи за Товмасяна внесли заставу у розмірі 2,996 млн грн, Чемерис відповіла: «Так, сьогодні внесли».

Доповнення

Вищий антикорупційний суд застосував до голови Харківської облради Артура Товмасяна запобіжний захід у вигляді застави у розмірі близько 3 млн грн.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягала на застосуванні до Товмасяна запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 4 млн грн.

Додамо, що Артура Товмасяна виключили з фракції “Слуги народу” у Харківській облраді.

Доповнення

Голові Харківської облради Артуру Товмасяну повідомили про підозру в одержанні понад 1 млн грн хабаря.

23 липня заступнику голови Харківської обласної ради Андрію Малишу та його спільнику-адвокату, яких викрили на вимаганні та отриманні 1 млн 50 тис. грн хабаря від директора комунального підприємства за не звільнення його із займаної посади, повідомлено про підозру.

Андрію Малишу було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 4,75 млн гривень застави.

Пізніше за заступника голови Харківської облради Андрія Малиша та його пособника-адвоката, яких підозрюють в одержанні понад 1 млн грн хабаря, внесли застави. За Малиша 4,75 млн гривень застави, а за адвоката понад 700 тис. грн.