» За хабарництво судитимуть державного виконавця

25 вересень 2022, Неділя, 13:23

За хабарництво судитимуть державного виконавця

15 Березня 2017г.
viber_image(8)

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця виконавчої служби м. Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Посадовця затримали 17 січня цього року офіцери військової прокуратури та Управління захисту економіки Нацполіції в Кіровоградській області під час одержання другої частини хабара у 10 тис грн.

Ці кошти він вимагав та отримав за закриття виконавчого провадження про стягнення з громадянина боргових зобов’язань у сумі понад 100 тис дол США на користь банківської установи. А також за видачу довідки про відсутність виконавчих проваджень.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Як повідомляв Резонанс, наприкінці лютого в Україні стартував курс навчання першої хвилі приватних судових виконавців. Готувати їх буде Інститут права та післядипломної освіти, але не три місяці, як передбачалося раніше, а всього 23 дня. Для порівняння: на підготовку нових поліцейських відведено три місяці.