29 травень 2024, Середа, 07:40

За хабарництво судитимуть державного виконавця

15 Березня 2017г.
Viber Image(8)

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця виконавчої служби м. Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Посадовця затримали 17 січня цього року офіцери військової прокуратури та Управління захисту економіки Нацполіції в Кіровоградській області під час одержання другої частини хабара у 10 тис грн.

Ці кошти він вимагав та отримав за закриття виконавчого провадження про стягнення з громадянина боргових зобов’язань у сумі понад 100 тис дол США на користь банківської установи. А також за видачу довідки про відсутність виконавчих проваджень.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Як повідомляв Резонанс, наприкінці лютого в Україні стартував курс навчання першої хвилі приватних судових виконавців. Готувати їх буде Інститут права та післядипломної освіти, але не три місяці, як передбачалося раніше, а всього 23 дня. Для порівняння: на підготовку нових поліцейських відведено три місяці.