26 травень 2024, Неділя, 19:18

За недбале ставлення до військової служби екскерівник одного з Головних військових представництв МОУ відповідатиме в суді

20 Листопада 2020г.
загружено (7)

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону до суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього посадовця одного з Головних військових представництв Міноборони України за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 3 ст. 425 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 20 листопада із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, у листопаді 2018 року вказаний полковник, тимчасово виконуючи обов’язки начальника цього ж військового представництва, допустив недбале ставлення до військової служби під час контролю за процесом здійснення закупівлі товарів для військових частин у межах виконання контрактів державного оборонного замовлення. Зокрема, не перевірив та підписав відомості у розрахункових матеріалах договірної ціни до державних контрактів, а також калькуляції договірної ціни виготовлення військового протигазу. Як наслідок, державі спричинено збитків на суму понад 2 млн грн. Під час досудового розслідування їх відшкодовано до держбюджету в повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, оперативний супровід – Управління СБУ у Львівській області.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.