26 травень 2024, Неділя, 18:50

У день голосування поліцейські розпочали сім кримінальних проваджень, – Фацевич

16 Листопада 2020г.
1

Також складено чотири адміністративні протоколи. Загалом упродовж доби загалом зареєстровано 110 повідомлень, пов’язаних із порушеннями виборчого процесу.

Про це пише Резонанс 16 листопада із посиланням на Управління комунікації Національної поліції України.

Найбільше порушень зареєстровано в Одеській області - 35, 27 – у Херсонській, 20 – у Київській, 9 – у Донецькій, 8 – у Сумській, 6 – у Волинській та 5 – у Хмельницькій областях.

«Загалом день голосування відбувся без серйозних порушень виборчого процесу. Поліцейські оперативно відпрацьовували всі повідомлення і надавали їм правову оцінку. У результаті складено чотири адмінпротоколи та розпочато сім кримінальних проваджень. Усі дільниці зачинилися, розпочався процес підрахунку голосів. Поліцейські продовжують нести службу біля дільниць та супроводжуватимуть членів комісій та виборчу документацію до ТВК», - повідомив заступник глави Національної поліції України Олександр Фацевич.

За результатами проведених перевірок складено по два адміністративні протоколи за ст. 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня) у Київській та Херсонській областях і за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) КУпАП у Херсонській та Одеській областях.

Також упродовж доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено сім кримінальних проваджень:

3 – ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України (в Одеській області);

1 – ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня) Кримінального кодексу України (в Одеській області);

1 – ст. 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації) Кримінального кодексу України (у Київській області);

1 – ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України (в Одеській області);

1 – ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України (у Донецькій області).

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram