» За сім років російської агресії на Донбасі затримано понад тисячу бойовиків “ЛДНР”

01 грудень 2022, Четвер, 02:09

За сім років російської агресії на Донбасі затримано понад тисячу бойовиків “ЛДНР”

17 Грудня 2021г.


КИЇВ. 17 грудня. Резонанс. Військова контррозвідка Служби безпеки України упродовж 2014-2021 років встановила персоналії 1387 учасників незаконних збройний формувань так званих “ЛНР” і “ДНР”, а також затримала 1096 із них. Про це інформує Служба безпеки України, передає Резонанс.

Деталі

Також наголошується, що за цей період було викрито і затримано 133 агенти іноземних спецслужб, припинено діяльність 6 терористичних груп, ліквідовано 210 схронів зі зброєю.

Було розпочато понад 7 тис. кримінальних проваджень щодо злочинів проти державної безпеки України. І вже 688 вироків суду набрали чинності.

Окрім того, за період гібридної війни було:

  • виявлено та локалізовано 439 спроб іноземної сторони отримати відомості з обмеженим доступом;
  • притягнуто до адміністративної відповідальності 1642 особи за порушення законодавства у сферах охорони державної таємниці та інформаційної безпеки;
  • скасовано 507 службовим особам допуск до державної таємниці;
  • зупинено дію 22 дозволів установам на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

Додамо

У Росіїї Кіровський районний суд Ростова-на-Дону виніс вирок у справі про корупцію під час постачання продовольства, в якому побічно підтверджується присутність російських військових на Донбасі. Проте у Кремлі відповідну інформацію заперечили. Як стало відомо, Росія ініціює перевірку у суді.