» Підполковника Дніпропетровської поліції затримали за хабарництво (ФОТО)

03 жовтень 2022, Понеділок, 04:36

Підполковника Дніпропетровської поліції затримали за хабарництво (ФОТО)

1 Червня 2017г.
444

Слідчими військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону спільно з спецпідрозділом СБУ Дніпропетровської області та співробітниками Департаменту УВБ Нацполіції України викрито у хабарництві начальника районного відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області.

Як повідомили Резонансу у військовій прокуратурі Південного регіону, встановлено, що за безперешкодне здійснення громадянином підприємницької діяльності, пов’язаної з перевезенням сипучих будівельних матеріалів, підполковник поліції систематично вимагав від нього неправомірну вигоду.

Зокрема, упродовж двох місяців він отримав хабар у розмірі 200 грн за кожну машину з сипучими будівeльними матеріалами.

Як уточнили в Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України, до протиправної діяльності причетний начальник Царичанського відділення поліції. 47-річний посадовець поліції систематично вимагав та отримував хабарі від місцевих підприємців за неперешкоджання їхній діяльності.

Безпосередньо під час одержання чeргової суми коштів у  3 тис грн, "бізнес-поліцейського" затримали правоохоронці.

Наразі встановлюється коло інших потерпілих осіб. А також готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Як стало відомо Резонанс, сьогодні до свого hat-trick військова прокуратура Південного регіону додала ще й затримання на хабарі у 10 тис грн начальника підрозділу відділу поліції Нововоронцовського району Херсонської області. А також начальника відділу податкової міліції Миколаївської області з 2000 дол неправомірної вигоди.