18 червень 2024, Вівторок, 18:38

Забув вказати у декларації оренду житла у центрі Києва: справу “слуги” Гевка закрили через його дійове каяття

4 Лютого 2023г.


КИЇВ. 3 лютого. Резонанс. Вищий антикорупційний суд закрив справу щодо народного депутата від "Слуги народу" Володимира Гевка, який обвинувачувався у декларуванні недостовірних відомостей, у зв’язку з дійовим каяттям, передає Резонанс із посиланням на ВАКС.

Деталі

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду 1 лютого задовольнила клопотання народного депутата 9 скликання та звільнила його від кримінальної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України.

Враховуючи позиції учасників, зокрема – думку прокурора, який підтвердив існування обставин сприяння у розкритті кримінального правопорушення та дію закону, яка передбачає можливість такого звільнення, ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народного депутата України у зв‘язку з дійовим каяттям та закрив кримінальне провадження.

Вказана особа звільнена від кримінальної відповідальності з підстави, що не є реабілітуючою, резюмували у ВАКС.

Додамо

Нардеп Гевко також прокоментував рішення суду і зазначив, що не мав наміру щось приховувати.

"Я довів, що так як і говорив раніше просто допустив помилку, яку одразу ж виправив при першій можливості. Що ніякого наміру щось приховувати нема і не було, бо неможливо приховувати те, що і так всім відомо. Мною були надані усі необхідні документи і свідчення для слідства та суду", - написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Доповнення

14 грудня народному депутату повідомили про підозру у внесенні недостовірних даних до декларації. Як повідомили у НАБУ, нардеп забув вказати оренду житла в центрі Києва вартістю понад 3,7 млн грн, а також занизив суму коштів на депозитах.