21 вересень 2023, Четвер, 14:38

Запоріжжя: на блокпості в окупованій Василівці в черзі понад 5 тисяч людей

13 Серпня 2022г.


КИЇВ. 12 серпня. Резонанс. Щоб врятуватись від можливої ядерної катастрофи, необхідно вже зараз виїжджати з міста – в сторону Запоріжжя або через Крим. В черзі на виїзд на ворожому блок-пості у Василівці – понад 5 тисяч людей. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону, передає Резонанс.

Федоров повідомляв, що зверталися до Міжнародного комітету Червоного Хреста з проханням допомогти з гуманітарною доставкою мелітопольцям медпрепаратів, які необхідно приймати під час радіаційного забруднення.

Цитата

«Мелітополь був завжди одним з евакуаційних баз, не дай Бог, що трапилося б в Енергодарі, то до Мелітополя, як першої інстанції мали евакуюватися люди. Сьогодні ми чітко розуміємо, що ми не зможемо евакуювати людей ні з Мелітополя, ні до Мелітополя. Єдина рекомендація яка є у нас зараз – це виїжджати на територію підконтрольну державі Україна або виїжджати через Крим», - сказав Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через ворожі обстріли Запорізької АЕС у МВС не відкидають евакуацію населення

Деталі

За його словами, у Василівці на сьогодні черга у понад 5 тис. людей.

«У Василівці сьогодні черга у понад 5 тис. людей. Рашисти використовують їх як живий щит, вони навмисно тримають їх там, щоб ЗСУ не давали відповідь», - зазначив Федоров.

Доповнення

10 серпня Федоров повідомляв, що у тимчасово окупованій Василівці в Запорізькій області на блокпосту російських загарбників померло 10 людей, які стояли в черзі на евакуацію на підконтрольну Україні територію.

5 серпня Федоров повідомляв, що у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області мешканці не можуть евакуюватися. На блокпості у Василівці стоїть понад 1 200 авто, окупаційні війська позачергово випускають за хабар.