28 листопад 2023, Вівторок, 18:39

Запорізький прокурор та поліція покривали розкрадання гуманітарної допомоги топ-посадовцями області – екснардеп

6 Вересня 2022г.


КИЇВ. 6 вересня. Резонанс. Керівництво запорізької поліції та прокуратури покривало розкрадання гуманітарної допомоги топ-посадовцями області. Про це Резонанс розповів народний депутат 8-го скликання Ігор Мосійчук.

Деталі

За його словами, активісти та народні обранці вже зверталися до правоохоронців стосовно розкрадання гуманітарної допомоги, однак прокуратура та поліція так і не вручили жодної підозри.

Цитата

“Правоохоронні органи дуже тісно пов’язані з цим угрупуванням. Практично керівник поліції, прокурор... Активісти, народні депутати звертались, писали, було порушено провадження, навіть провело обшуки ДБР, але у мене питання: а де підозра? (...) Тобто правоохоронні органи покривали. Поки не було відповідних даних передано службою зовнішньої розвідки в НАБУ, поки не стало зрозуміло, що ця ситуація загрожує не тільки тим, що від нас відвернуться наші західні союзники, а ще й загрожує нацбезпеці через зв’язки із сепаратистами. До появи НАБУ і департаменту контррозвідки СБУ, взагалі нічого не рухалось”, - зазначив Мосійчук.

Він додав, що і зараз, коли за справу взялися НАБУ та СБУ, жодного сприяння з боку правоохоронців Запоріжжя немає.

Додамо

Нині керівником Запорізької обласної прокуратури є Віктор Приходько. Саме прокуратура мала б вручати підозри фігурантам справи про розкрадання гуманітарки, однак прокурор області стоїть осторонь цієї справи та не реагує на події, що відбуваються у Запоріжжі.

Зазначимо, що Віктор Приходько має небездоганну репутацію. Як стало відомо Резонанс, він причетний до тиску на великий бізнес у Запорізькій області та кримінального переслідування тамтешнього бійця ТРО. Окрім того, ЗМІ писали, що він фігурував в історіях з наркотрафіком, контрафактним алкоголем та хабарництвом.

Раніше позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко заявив, що прокуратура та поліція Запорізької області отримували свою вигоду від ймовірного розкрадання гуманітарної допомоги в регіоні.