12 квітень 2024, П'ятниця, 17:36

Засилено рішення про повернення державі приміщення університету, яке незаконно використовувалося під готель

7 Грудня 2020г.
3(2291)

За принципової позиції ювенальних прокурорів Київської міської прокуратури постановою апеляційного суду залишено без змін рішення суду першої інстанції, щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою Київського національного університету технологій та дизайну.

Про це повідомляє Резонанс 7 грудня із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Встановлено, що приватне товариство в порушення вимог інвестиційного договору, укладеного з навчальним закладом, самовільно, без оформлення дозвільних документів, незаконно здійснило будівництво на території університету та передало незаконно збудовані приміщення у користування третій особі для облаштування готелю.

Зважаючи на грубе порушення закону, Київська місцева прокуратура № 6 звернулась до господарського суду на захист інтересів держави з позовом про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, знесення самовільно збудованих об’єктів та приведення земельної ділянки у попередній до будівництва стан, який господарським судом задоволено у повному обсязі.

Не погоджуючись із рішенням господарського суду, товариством подано апеляцію, у задоволенні якої Київським апеляційним судом відмовлено, а рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram