» Зеленський не впевнений, що виконавців замаху на Шефіра знайдуть

24 березень 2023, П'ятниця, 09:18

Зеленський не впевнений, що виконавців замаху на Шефіра знайдуть

22 Вересня 2021г.


КИЇВ. 22 вересня. Резонанс. Президент України Володимир Зеленський не може сказати впевнено, що знайдуть виконавців замаху на вбивство свого помічника Сергія Шефіра. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в ефірі телеканалу "Дом", передає кореспондент Резонанс.

Цитата

"Не хочу ображати Україну. Я думаю, що у нас такої якоїсь великої, фундаментальної мафії немає. Вона вся перейшла свого часу у великі фінансові групи. Звинувачувати їх прямо не буду. Я думаю, що ми будемо чекати слідство. Щодо мого ставлення, я сказав відверто. Я вважаю, що це просто тиск саме на мене. Я не відчуваю жодного тиску. Скажу вам відверто, для мене важлива ситуація, яка склалася. І навіть не через те, що це мій товариш. Хоча це мій дуже теплий і близький друг. Що в принципі в наш сучасний час знаходять саме такі спроби і такі кроки, щоб впливати. Впливати на мене неможливо", — сказав він.

Також Президент розповів, як реагуватиме на цей випадок правоохоронна система.

"Я думаю що буде нормальне, предметне, згідно з законодавством (слідство, — ред.). Жорстко точно. Безкомпромісно. В цьому впевнений. Будуть шукати виконавців замаху на вбивство Сергія Нахмановича. Я не можу сказати впевнено, що знайдуть. Я думаю, що будуть робити все, щоб знайшли. Тим не менш, ми живемо в інший час. Це не замахи на вбивство чи вбивство тих чи інших журналістів до мого терміну, коли ми не розуміли, що відбувається. І не впливали на ситуацію. Зараз, мені здається, правоохоронні органи набагато відкритіше працюють і для суспільства зокрема. Тому жодних залякувань. Просто треба зробити свою роботу та відповідні висновки", — заявив Зеленський.

Доповнення

Зеленський відреагував на замах на свого помічника Сергія Шефіра, заявивши, що передавати йому привіт пострілами з лісу в автомобіль його друга – це слабкість, а відповідь буде сильною.

Раніше сьогодні стало відомо, що в Київській області здійснили замах на першого помічника Президента України Сергія Шефіра.

У Національній поліції інформацію підтвердили.

Поліція Київської області проводить спецоперацію для розшуку нападників на помічника Президента України Сергія Шефіра.

За даними Резонанс, перший помічник Президента Сергій Шефір не постраждав в результаті замаху.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що має три версії щодо замаху на першого помічника Президента.

Правоохоронці мають три основні версії замаху на Сергія Шефіра, в тому числі версію за участю спецслужб іноземної держави.

Через замах на Шефіра відкрили кримінальне провадження, попередня кваліфікація — замах на вбивство двох і більше осіб.