21 липень 2024, Неділя, 15:48

Зеленський зробив заяву про “криваві справи” війни на Донбасі

31 Серпня 2020г.
Зеленський зробив заяву про “криваві справи” війни на Донбасі

Глава держави сподівається, що департамент Офісу генпрокурора з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, буде просуватись у розслідуванні «гучних», «кривавих» справ.

Про це повідомляє Резонанс 31 серпня із посиланням на УНІАН.

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті 223 воїнів, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Трансляція заходу, який відбувся у Міноборони, велась на сторінці Офісу президента України у Facebook. Глава держави заявив, що очікує від правоохоронних органів результату в розслідуванні злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту на Донбасі, «якою б гіркою правда не була».

"Якою б гіркою правда не була, правоохоронні органи повинні показати результат. Я знаю, що в Генеральній прокуратурі зроблений "департамент війни" (департамент Офісу генерального прокурора з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту) саме для того, щоб розслідувати ті гучні, на жаль, криваві справи. Будемо сподіватися, що вони будуть в цьому напрямі крокувати вперед", - зауважив глава держави.

"Навряд чи ми можемо сподіватися на те, що така рана, як сьогоднішній день на тілі історії України, на серці батьків загиблих, коли-небудь затягнеться", - додав він. Президент наголосив, що українська влада повинна робити все, щоб «ця рана не затягнулася» і щоб ніхто не забував імен українських героїв, які загинули за Україну. "Щоб ми розповідали щодня, що такі трагедії в Україні були, такі герої в Україні були та є, які віддають своє життя. Наш головний обов’язок – донести історію України, історію наших героїв", - резюмував президент.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.