» Злочевському повідомлено про підозру антикорупційними органами

11 серпень 2022, Четвер, 14:09

Злочевському повідомлено про підозру антикорупційними органами

1 Липня 2020г.
323a932-13ebc0ee1d69e27885c1c271a0118924

1 липня 2020 року прокурорами САП та детективами НАБУ повідомлено про підозру в організації надання неправомірної вигоди заступнику Генерального прокурора - керівнику САП та директору НАБУ колишньому міністру екології та природних ресурсів України.

Про це повідомляє Резонанс 1 липня із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Попередня кваліфікація інкримінованого діяння - ч. 3 ст. 27 - ч. 4 ст. 369 КК України.

Оскільки місцезнаходження вказаної особи наразі не встановлено, повідомлення про підозру здійснено відповідно до ст. 135, ст. 278 Кримінального процесуального кодексу України - надіслано поштою за місцем реєстрації, до житлово-експлуатаційної організації за останнім відомим місцем проживання та засобами телефонного зв’язку.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року детективами НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП «на гарячому» затримано групу осіб, які намагалися передати неправомірну вигоду у розмірі 5 млн дол. США керівництву антикорупційних органів. Гроші призначалися на закриття кримінального провадження за підозрою ексміністра екології, яке восени 2019 року Генеральна прокуратура передала до Національного бюро за підслідністю.

Серед затриманих осіб - перший заступник начальника ГУ ДПС у м.Києві, один із керівників групи компаній, афільованої з колишнім міністром екології та природних ресурсів часів президента Януковича та колишній керівник одного з департаментів ДФС України, довірена особу ексміністра екології.

Особам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Досудове розслідування триває.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.