14 квітень 2024, Неділя, 10:51

«Злодіям в законі» треба забути про свою діяльність або їхати в іншу країну, бо в Україні інші пріоритети, – Аваков

12 Червня 2020г.
Photo 2020 06 12 08 34 17

Про це наголосив міністр внутрішніх справ України під час координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулася у Запоріжжі 12 червня.

Про це пише Резонанс посилаючись на МВС України.

Арсен Аваков зазначив, що сьогодні керівники правоохоронних органів зібралися разом, щоб побороти організовану злочинність, яка «згуртувала» людей і спробувала перетворити Запорізьку область в центр криміногенних подій в Україні, як це показує статистика.

«Ми домовилися про системний наступ на організовану злочинність. Сьогодні професійно розібрали багато ситуацій і конкретних схем. Наша філософія – «віджимати» організовану злочинність і злочинні манери з повсякденного життя Запорізьких громадян. Повинно бути безпечно, зрозуміло і конкретно», - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС розповів, що мова йде про 6 організованих злочинних угруповань, які функціонують у Запорізькій області. І ще одне угруповання з Дніпропетровської області, яке впливає на деякі події у цьому регіоні. Для прикладу, «злодії в законі» в Україні контролюють 80% викрадень транспортних засобів і 60% квартирних крадіжок.

                                                          ЧЕРГОВА ПОРЦІЯ ВІДВЕРТОЇ БРЕХНІ