23 февраль 2019, Суббота, 22:45

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Аваков отримав припис від НАЗК

9 августа 2018г.

Національне агентство із запобігання корупції внесло припис міністрові внутрішніх справ України Аресену Авакову за результатами планових перевірок виконання Закону України "Про запобігання корупції".

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу відомства.

Перевірка встановила, що посадові особи МВС не повідомили НАЗК про факти неподання чи невчасного подання декларацій співробітниками міністерства та пов’язаних з ним установ. Відповідне порушення зафіксоване в 30 випадках.

Також виявлено, що міністерство не забезпечило достатнього захисту осіб, які допомагають викривати корупціонерів - а саме не створило належних умов для внесення працівниками МВС через офіційний сайт міністерства повідомлень про порушення закону іншою особою.

НАЗК своїм приписом вимагає усунути виявлені правопорушення, провести відповідне службове розслідування та вжити передбачених законом заходів.

Крім того, було встановлено, що двоє співробітників МВС несвоєчасно подали декларації перед звільненням, а начальник управління Укртрансбезпеки у Запорізькій обл. не повідомив про суттєві зміни у майновому стані. Протоколи про адміністративні правопорушення цих трьох чиновників направлено до суду.