27 май 2019, Понедельник, 00:01

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ГПУ повідомила про підозру голові райсуду на Одещині

12 октября 2018г.

Генеральною прокуратурою України  оголошено про підозру в скоєнні злочину голові одного з районних судів Одеської обл., викритому на хабарі Службою безпеки України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що очільник райсуду за 6 тис. дол. США обіцяв мешканцю тимчасово окупованої території Донетчини вплинути на рішення іншого суду у цивільній справі на його користь.

Однією із підстав для судового розгляду позивач використовував "довіреність", видану нотаріусом так званої "ДНР". Незабаром суд ухвалив "потрібне" рішення щодо виплати позивачеві 30 тис. дол. іншим учасником судового процесу – бізнесменом з Одесщини.

Правоохоронці задокументували, що голова райсуду залучив до протиправної діяльності як посередника свою матір, у помешканні якої під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили всю суму неправомірної вигоди.

За матеріалами СБУ заступник генерального прокурора України оголосив голові районного суду про підозру в скоєнні злочину за ч.2 ст.190 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.