ГПУ вже не підозрює Бубенчика у вбивствах правоохоронців - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 апрель 2020, Четверг, 00:35

ГПУ вже не підозрює Бубенчика у вбивствах правоохоронців

5 апреля 2018г.

5 квітня 2018 року, у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська повідомила підозрюваному Івану Бубенчику у присутності адвокатів про заміну раніше повідомленої підозри. Про це написав речник ГПУ Андрій Лисенко у Facebook.

Відтепер І. Бубенчик підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) та ч.1 ст. 263 (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) - Кримінального Кодексу України.

Як нагадує Резонанс, раніше І. Бубенчику у ГПУ інкримінували убивства працівника правоохоронного органу, який виконував службові обов’язки, і військовослужбовця, який охороняв громадський порядок, а також замах на вбивство військовослужбовця, придбання й носіння вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115, ст. 348, ч. 1 ст. 263 ККУ).

ЛУЦЕНКО, ГОРБАТЮК, БУБЕНЧИК И СКУНСЫ