22 октябрь 2018, Понедельник, 05:16

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Клименко вимагає оприлюдити матеріали слідства про його державну зраду

22 ноября 2017г.

Екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко зажадав від військової прокуратури та СБУ оприлюднили матеріали, що підтверджують його зраду Україні. Про це повідомляє Українська правда із посиланням на запис О. Клименка у Facebook.

 "Я вимагаю, щоб матеріали звинувачень на мою адресу, озвучені сьогодні в прес-релізі СБУ, були передані в публічну площину. Мої адвокати вже звертаються з відповідними запитами", - написав Клименко.

Він заявив, що вважає всі ці заяви і кримінальні справи "не більше ніж політичним тиском на опонентів влади і спробою придушення інакомислення в Україні".

За його словами, більше 6 кримінальних справ проти нього по черзі "відкривалися, перекваліфікувалися, зупинялися, розвалювалися. Не маючи ніякої судової перспективи".

"Все це не більше ніж театр абсурду. З однією метою - задушити на корені будь-яку загальнополітичну діяльність будь-якого активного опонента нинішньої влади", - додав Клименко.

Як повідомляв Резонанс, співробітники Служби безпеки України задокументували нові докази причетності екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка до державної зради.

На підставі зібраних співробітниками СБУ матеріалів Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури 17 листопада 2017 року розпочала ще одне кримінальне провадження за ст. 111 Кримінального кодексу України.

ЛУЦЕНКО РАССКАЗАЛ ОБ УСПЕХАХ В РАССЛЕДОВАНИИ ДЕЛА КЛИМЕНКО