На хабарі затримали чиновника, про корупцію якого попереджали Саакашвілі - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 февраль 2020, Воскресенье, 06:15

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

На хабарі затримали чиновника, про корупцію якого попереджали Саакашвілі

28 марта 2017г.

Війською прокуратурою затриманий начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Одеської ОДА Сергій Помазан. Про це повідомив у Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко. За його інформацією, згалом одеський чиновник отримав 75 тис грн за сприяння у роботі суб'єкту підприємницької діяльності.

Як повідомляє Резонанс, ще рік тому військова прокуратура Південного регіону України офіційно інформувала на той час голову Одеської ОДА М. Саакашвілі про те, що в діяльності начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи є корупційні ризики. Подання було аргументоване матеріалами досудового розслідування стосовно в. о. начальника департаменту ЖКГ тієї ж облдержадміністрації Т. Марченко, яку на одержання хабаря на суму маже 1,5 млн грн фактично "благословив" цей фахівець з надзвичайних ситуацій під час телефонних розмов, доступ до яких отримало слідство.

Але попри застереження військової прокуратури згаданий посадовець ОДА залишився на держслужбі за часів Саакашвілі.

Спецоперацію із викриття хабарника сьогодні провели слідчі військової прокуратури Південного регіону та оперативники УСБУ в Одеській області.

12p3