САП завершила розслідування спроби підкупу військового прокурора Південного регіону - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

11 декабрь 2019, Среда, 15:32

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

САП завершила розслідування спроби підкупу військового прокурора Південного регіону

6 июля 2017г.

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Молдови, який з метою зняття арешту із судна Sky Moon, затриманого під час проведення військовою прокуратурою досудового розслідування, а також вантажу – товарної партії технічної соди у кількості 3 005,2 тонни, з метою уникнення можливості конфіскації коштовного рухомого майна, під час зустрічі, що відбувалась під контролем правоохоронних органів, пропонував військовому прокурору Південного регіону України, який займає відповідальне становище, неправомірну вигоду в сумі 75 000 доларів США за вчинення процесуальних дій, спрямованих на зняття арешту із вказаного судна, а також вантажу. Про це повідомляє САП.

Дії обвинуваченого кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 3 ст. 369 КК України, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.

МАКСИМ ЯКУБОВСЬКИЙ: НЕ МОЖЕ ЦИВІЛЬНА ОСОБА СУДИТИ ВІЙСЬКОВУ

Як повідомляв Резонанс, 27.12.2016 року на підставі рапорту військового прокурора Південного регіону України Максима Якубовського від 26.12.2016 р Генінспекцією внесено відомості до ЄРДР щодо пропозиції засновника компанії NTA Invest Group S.R.O. громадянина Республіки Молдова Сергія Неруха неправомірної вигоди у сумі 75 тис дол за вчинення процесуальних дій, спрямованих на зняття арешту з судна «Sky Moon» та вантажу, який перевозився вказаним судном – 3 000 тонн соди виробництва Кримського содового заводу в особистих інтересах та інтересах іноземних підприємств, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369 КК України.

ПОЧАТОК ДІЙ ГЕНЕРАЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ (ФОТО)

За інформацією Генпрокурора Юрія Луценка, після отримання дозволу в Апеляційному суді м. Києва на здійснення негласних слідчих дій, прокурором було прийнято рішення про здійснення контролю за вчиненням злочину. В результаті спецоперації було задокументовано як в одному із київських кафе Нерух С.О. передав військовому прокурору Якубовському неправомірну вигоду в сумі 75 тисяч доларів за зняття арешту з судна та вантажу. Після вчинення злочину Нерух був затриманий слідчим Генінспекції ГПУ.

ЗАЧЕМ ФИРТАШУ BOEING, ЕСЛИ НУЖЕН «КОСМОС»

За інформацією Резонансу, наразі Максим Якубовський переведений із Одеси до Києва - його підвищено у посаді та призначено заступником Головного військового прокурора України.

Військову прокуратуру Південного регіону України очолив Олександр Цибенко.

МЭРТ НЕ УВИДЕЛО «ДОСТАТОЧНЫХ ОБОСНОВАНИЙ» ДЛЯ НАКАЗАНИЯ ПРЕДПРИЯТИЯ ФИРТАША