17 июнь 2019, Понедельник, 17:35

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Захист Януковича готує позов проти генпрокурора Луценка за розповсюдження недостовірної інформації

21 сентября 2017г.

Захист екс-президента-втікача Віктора Януковича готує позов проти генерального прокурора Юрія Луценка "через систематичну дезінформацію та уведення громадськості в оману щодо наявності в Україні та за її межами «мільйонів» Віктора Януковича".  Як повідомляє Резонанс, про це заявив адвокат АО «AVER LEX» Віталій Сердюк, який представляє інтереси Віктора Януковича.

ГПУ ГОТОВА ОБЪЯВИТЬ СПЕЦКОНФИСКАЦИЮ 200 МЛН ДОЛЛ ДЕНЕГ ЯНУКОВИЧА

«Це новий фейк, який розповсюджує Генеральна прокуратура України про конфіскацію чергових «мільйонів Януковича». Так само, як і розповсюджена раніше інформація про конфіскацію 1,5 млрд. доларів США. У Віктора Януковича є тільки рахунок в Ощадбанку – в Україні, на якому близько 28,78 млн. грн. та ще один, на якому близько 2,26 млн. грн. Це особисті кошти, які не є предметом конфіскації», - зазначив Віталій Сердюк.

Адвокат нагадав, що нещодавно офіційні структури Швейцарії та Європейської комісії заявили, що не мають жодної інформації про будь-які активи та грошові кошти Віктора Януковича у Швейцарії та у країнах Європейського союзу.

У ЯНУКОВИЧА УВЕРЯЮТ, ЧТО ОН НЕ ДЕРЖАЛ ЗОЛОТО В ШВЕЙЦАРСКОМ БАНКЕ

А проти Голови правління Ощадбанку вже розглядається позов щодо розповсюдження неправдивої інформації про понад 1,15 млрд доларів США, що нібито знаходяться на рахунках Віктора Януковича в Ощадбанку.

ЩОДО ПІДОЗР У ЗАХОПЛЕННІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

«Ми спостерігаємо розповсюдження чергової недостовірної інформації з метою дискредитації Віктора Януковича як політичного опонента з використанням для цього службового становища. Та чергову спробу відволікти увагу від справи про державну зраду, яка, навіть з використанням всіх задіяних Генеральною прокуратурою засобів впливу, розвалюється на очах. Отже, ми готуємо позов про заборону Юрію Луценку розповсюджувати завідомо неправдиву інформацію, яка уводить суспільство в оману», - наголосив Віталій Сердюк.

ШВЕЙЦАРИЯ НЕ СПЕШИТ ВОЗВРАЩАТЬ УКРАИНЕ ЗОЛОТО ЯНУКОВИЧА