12 квітень 2024, П'ятниця, 22:01

Адвокат Коломойського крім Ситника зустрічався з головою КСУ, – джерела

9 Квітня 2019г.
Фото:BIHUS.info
Фото:BIHUS.info

За даними з кількох джерел Резонансу, зокрема у депутатському корпусі, адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан, який наразі працює в штабі кандидата в Президенти України Володимира Зеленського, нещодавно мав зустріч не лише з директором НАБУ, а й з головою Конституційного суду Станіславом Шевчуком.

СИТНИК РОЗПОВІВ АДВОКАТУ КОЛОМОЙСЬКОГО ПРО ТЕ, ЩО ЗАВАЖАЄ НАБУ «ПРАЦЮВАТИ ЕФЕКТИВНО»

 

Співрозмовник Резонансу наголосив, що зустріч із представником ЗЕ команди відбулася за ініціативи голови КСУ Станіслава Шевчука. Останній начебто через невпевненість у перемозі Петра Порошенка наразі активно шукає різних контактів із представниками Володимира Зеленського.

Злі язики твердять, що предметом розмови очільника КСУ із представником політичного штабу кандидата у президенти були, зокрема, пришвидшення розгляду Конституційним судом справи щодо визнання неконституційними Закону України «Про очищення влади» та закон «Про судоустрій і статус суддів» у частині ліквідації Верховного Суду України.

Про активізацію взаємин голови КС Шевчука із Зе командою також свідчить і позиція його брата – Рулава Одда, який публічно агітує за кандидата Зеленського (на фото).

 

Крім джерел Резонансу, зазначену інформацію побічно підтверджує заява члена ЗЕ команди. Так, у недавньому випуску ток-шоу «Право на владу» радник Зеленського, екс-член НАЗК Руслан Рябошапка заявив: "Що стосується закону про люстрацію, хотів би нагадати, що міжнародні партнери, зокрема, Венеційська комісія, бачуть серйозні проблеми із правами людини, які були допущені у зв‘язку із прийняттям закону про очищення влади. Наразі є відповідне провадження у Конституційному суді Україниі, І наскільки я знаю, вже зовсім незабаром Конституційний суд має дати відповідь на те чи конституційний цей закон чи ні ".

У прес-службі Конституційного суду України Резонансу не підтвердили і не спростували інформацію про згадану зустріч.

Нагадаємо, декілька суддів Конституційного суду вимагають від Станіслава Шевчука включити до порядку денного засідання питання щодо політизації голови КСУ.

У КСУ ЗРІЄ РЕВОЛЮЦІЯ (ВІДЕО)