» Бочковського остаточно поновлено на посаді голови ДСНС, – адвокат (оновлено)

07 грудень 2022, Середа, 22:23

Бочковського остаточно поновлено на посаді голови ДСНС, – адвокат (оновлено)

15 Червня 2020г.
1510982_795031867230483_2737403262148810494_n

Сергія Бочковського остаточно поновлено на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це пише Резонанс 15 червня із посиланням на адвоката, партнера АО AVER LEX Ігоря Федоренка.

- Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду поставив крапку у справі про поновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Суд підтвердив рішення як першої судової інстанції - Окружного адміністративного суду м. Києва від 26.04.2018, так і наступне рішення апеляційної інстанції. Ними було визнано протиправними Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 про звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС та відповідний Наказ ДСНС. Його поновлено на посаді з моменту звільнення, тобто з 25.03.2015, - зазначив Федоренко.

КААС ПІДТВЕРДИВ РІШЕННЯ СУДУ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ ЩОДО ПОНОВЛЕННЯ СЕРГІЯ БОЧКОВСЬКОГО НА ПОСАДІ ГОЛОВИ ДСНС

Крім того, адвокат повідомив, що 15 червня 2020 року, Шевченківський районний суд міста Києва розглядатиме "сфальсифіковане проти голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського кримінальне провадження, яке у 2015 року було підставою для його незаконного звільнення".

- Нагадую, що вже кілька років тягнеться сфальсифіковане проти нашого клієнта кримінальне провадження. Про нього вже навіть встигли всі забути. Ось як відбувається, коли немає жодних доказів винуватості. Отже, запрошую представників ЗМІ до участі у судовому засіданні, щоб не залишити без уваги справу, яку свого часу зацікавлені особи зробили настільки резонансною, - зазначив захисник.

ПРОВАЛИЛАСЯ СПРОБА НЕЗАКОННОГО ПРИТЯГНЕННЯ БОЧКОВСЬКОГО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, — АДВОКАТ

Як писав Резонанс, 27 квітня 2018 року Сергій Бочковський розпочав процедуру примусового виконання рішення суду про його поновлення на роботі на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій.

ОНОВЛЕНО: засідання Шевченківського районного суду у справі проти поновленого на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського перенесено на невизначений термін з ініціативи сторони обвинувачення.

- Жодних підстав та обґрунтувань прокурори не надали, - твердить адвокат Федоренко. - Рішення Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду від 11 червня 2020 року підтвердило, що звільнений з посади Сергій Бочковський був безпідставно. Тобто, це підтвердили всі три судові інстанції. Окружний адмінсуд м. Києва - 26.04.2018, апеляційна інстанція – у серпні 2018, касаційна и остаточна – минулого четверга. Всі три суди визнали протиправними Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 про звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС та відповідний наказ ДСНС. Його поновлено на посаді з моменту звільнення, тобто з 25.03.2015.

За словами Федоренка, такі рішення судів, постійні перенесення розгляду кримінальної справи ще раз підтверджують, фальсифікації з боку зацікавлених органів та прокуратури. «Сфальсифіковане проти нашого клієнта кримінальне провадження тягнеться кілька років. Без нагадувань про нього вже всі забули б. Судові засідання постійно затягуються та переносяться. Як і сьогодні. Як тільки ми запросили на захід ЗМІ, отримали повідомлення про те, що сторона обвинувачення до суду не з’явиться. Жодних обґрунтованих підстав прокурори не надали. Ось як відбувається, коли немає жодних доказів винуватості», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, Сергія Бочковського було незаконно затримано під час засідання Кабінету Міністрів України 25 березня 2015 року.