» Через пандемією перенесено співбесіди з кандидатами у прокурори САП. Додаткові заходи безпеки запроваджено у ВРП

04 грудень 2022, Неділя, 21:27

Через пандемією перенесено співбесіди з кандидатами у прокурори САП. Додаткові заходи безпеки запроваджено у ВРП

13 Березня 2020г.
Архів
Архів

Із метою недопущення поширення вірусної інфекції прийнято рішення про перенесення дати початку співбесід із кандидатами на посади прокурорів САП не раніше 6 квітня 2020 року.

Про це 13 березня повідомив у соцмережі заступник Генерального прокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає Резонанс.

Інформацію про точну дату, час та місце проведення співбесід буде оприлюднено на вебсайті Офісу генерального прокурора.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України встановлено карантин. Зокрема, це передбачає заборону на проведення масових заходів із чисельністю понад 200 осіб.

Як відомо, 2 березня розпочалася атестація прокурорів регіональних прокуратур, яка складається з трьох етапів – тесту на знання законодавства, тесту на загальні здібності та співбесіди з кадровою комісією.

Планувалось, що з 16 березня тестування також пройдуть прокурори, які не змогли з‘явитися 2 березня за станом здоров‘я. Або не склали іспит через технічній збій системи. "Із 15 числа прокурор Юлдашев, як і всі інші, йде на атестацію.  У тому числі, й на перевірку на доброчесність", - заявив т.в.о. генпрокурора Віктор Чумак, коментуючи поновлення за рішенням суду на посаді прокурора Києва люстрованого правника.

НАПЕРЕДОДНІ ВІДСТАВКИ РЯБОШАПКА ПОНОВИВ ЮЛДАШЕВА НА ПОСАДІ ПРОКУРОРА КИЄВА (ДОКУМЕНТИ)

Очікувалося, що атестація всіх прокурорів регіональних прокуратур завершиться до початку червня.

Із 13 березня 2020 року додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, запроваджено і розпорядженням голови Вищої ради правосуддя Андрія Овсієнка.

Зокрема, призупинено на період до 3 квітня 2020 року особистий прийом громадян в адміністративній будівлі ВРП та скасовано на період до 3 квітня 2020 року службові відрядження.

13 березня ВРП також повідомила, що 17 березня 2020 року відбудеться черговий етап конкурсу на заміщення посад державної служби категорій «Б» та «В» – тестування на знання законодавства.  Та оприлюднила графік тестування кандидатів. Наразі відсутня інформація про перенесення цієї процедури через оголошений у країні карантин.