» Чоловік сплатить 3,4 тис грн штрафу за знущання над котом

18 январь 2021, Понедельник, 21:34

Чоловік сплатить 3,4 тис грн штрафу за знущання над котом

4 июня 2020г.
411449_1

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка 1998 року народження відповідно до частини першої статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення за жорстоке поводження з тваринами.

Про це повідомляє Резонанс 4 червня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Відповідно до адміністративних матеріалів, правопорушник зв’язав лапи кота та викинув його з вікна четвертого поверху. Однак, ця дія не причинила загибелі тварини.

Вчинення даного адміністративного правопорушення тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування останньої у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та призначити йому адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 3 400 гривень та судового збору в дохід держави в розмірі 420,40 гривень.

Варто зазначити, що постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення.