15 квітень 2024, Понеділок, 08:11

Чоловіка, який влаштував стрілянину в розважальному закладі Сєвєродонецька, засуджено до 14 років ув’язнення

23 Листопада 2020г.
1027087 News

За результатом розгляду справи колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Луганського апеляційного суду чоловіка, який у 2014 році влаштував стрілянину в одному з розважальних закладів Сєвєродонецька, визнано винним та призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Резонанс 23 листопада із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Довідково: 21 листопада 2014 року, обвинувачений – громадянин Д. разом з громадянином А. та громадянином Б. прийшли до одного з розважальних закладів Сєвєродонецька, де вживали алкогольні напої. Згодом, знаходячись у приміщені для куріння громадянин А. спровокував словесний конфлікт із незнайомим раніше чоловіком та запропонував останньому вийти на вулицю та продовжити з’ясування стосунків там. Прямуючи на вулицю, до громадянина А. приєдналися товариші, один з яких – обвинувачений Д.

Вийшовши на майданчик, розташований навпроти розважального закладу, між молодиками продовжився словесний конфлікт, під час якого у обвинуваченого Д. виник злочинний намір, спрямований на навмисне вбивство двох осіб.

Продовжуючи знаходитись на вищезазначеному майданчику, обвинувачений здійснив два прицільних постріли в напрямок громадянина П. та два постріли в напрямок громадянина К.

Внаслідок противоправних дій Д. постраждалим було спричинено тілесні ушкодження, внаслідок яких один з потерпілих помер наступного дня у лікарні.

Крім того, продовжуючи свої протиправні дії громадянин Д., використовуючи вогнепальну зброю, безпідставно здійснив постріл у бік припаркованого на протилежній стороні проїжджої частини автомобіля. Внаслідок чого водію було спричинено легке тілесне ушкодження.

Після вчинення злочину, обвинувачений з місця події зник та у подальшому переховувався від органів досудового слідства.

Вироком Рубіжанського міського суду обвинуваченого Д. було визнано винним. Його засуджено за ч. 2 ст. 15-п. 1 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство однієї людини та замах на життя другої) до 12 років позбавлення волі, але виправдано за ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 КК України.

Колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Луганського апеляційного суду вирок Рубіжанського міського суду Луганської області частково скасовано та ухвалено новий вирок, яким громадянина Д. визнано винним у вчинені повного обсягу інкриміфнованих йому кримінальних правопорушень, а саме, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296, ч. 2 ст. 15-п.1 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 115 КК України та призначено більш суворе покарання у виді 14 років позбавлення волі.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram