» ДБР отримало доступ до паспортів Порошенка

01 липень 2022, П'ятниця, 17:12

ДБР отримало доступ до паспортів Порошенка

26 Листопада 2019г.
Порошенко

Печерський районний суд Києва надав Державному бюро розслідувань доступ до даних дипломатичного і службового паспортів екс-президента України Петра Порошенка, які перебувають у міністерстві закордонних справ України.

Про це повідомило видання Українська правда із посиланням на ухвалу Печерського суду від 22 листопада, яку оприлюднено в реєстрі судових рішень, передає Резонанс.

Суд задовольнив клопотання ДБР і надав групі слідчих дозвіл на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні МЗС.

Раніше суд надав слідчим ДБР доступ до інформації щодо сум заробітної плати, доходів та страхових внесків, сплачених П.Порошенком за 5 років. Клопотання було внесено в рамках розслідування щодо відпочинку п’ятого президента України на Мальдівах у січні 2018 р.

В ДБР є 13 проваджень, фігурантом яких є екс-президент України П.Порошенко, в тому числі стосовно ймовірного незаконного переправлення через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів (Мальдіви).

Згідно з данимі ЗМІ, неафішований президентський відпочинок, що тривав з 1 по 8 січня, разом з перельотом загалом коштував не менше ніж 500 тис. дол., що становило понад 14 млн грн.