» Шевченківський райсуд взяв під варту генерала Шайтанова до 14 червня (оновлено)

07 грудень 2022, Середа, 09:27

Шевченківський райсуд взяв під варту генерала Шайтанова до 14 червня (оновлено)

15 Квітня 2020г.
92788010_2667396543490334_1721527049488695296_o

До Шевченківського районного суду Києва надійшло клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо генерал-майора Служби безпеки України Валерія Шайтанова.

"Повідомляємо, що 15 квітня 2020 року на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання Головного слідчого управління Служби безпеки України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо Шайтанова Валерія Альбертовича", - йдеться на сторінці суду у Facebook, передає Резонанс.

Розгляд клопотання розпочнеться о 15:30 15 квітня під головуванням слідчого судді Трубнікова.

Як щойно повідомив пресцентр Судової влади України, Шевченківського районного суду міста Києва задовольнив клопотання старшого слідчого Головного слідчого управління Служби безпеки України та застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно Шайтанова Валерія Альбертовича строком до 14 червня 2020 року включно.

Крім того, слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва зобов’язав слідчого та прокурора у кримінальному провадженні забезпечити Шайтанову Валерію Альбертовичу невідкладне медичне обстеження з метою встановлення наявності у останнього хронічних захворювань та у разі встановлення такого діагнозу, вжити заходів з метою забезпечення відповідного лікування.

Як інформував Резонанс, Шайтанова підозрюють у державній зраді та скоєнні терористичних актів, а також у плануванні вбивства відомого добровольця Адама Осмаєва.

За даними СБУ, Шайтанов, який є одним із колишніх керівників Центру спеціальних операцій "А" СБУ, насправді перебував на агентурному зв'язку під псевдонім "Бобиль" з полковником ФСБ РФ Ігорем Єгоровим. Той, у свою чергу, є співробітником департаменту контррозвідувальних операцій 1 Служби ФСБ - підрозділу, що спеціалізується на плануванні, організації та проведенні розвідувальних та диверсійно-терористичних акцій як на території України, так і інших держав.

ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА СБУ ШАЙТАНОВА ЗАПІДОЗРИЛА У ДЕРЖЗРАДІ ТА РОБОТІ НА ФСБ