Голова НААУ Лідія Ізовітова підтримала ініціативу адвокатів - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июль 2020, Суббота, 04:18

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Голова НААУ Лідія Ізовітова підтримала ініціативу адвокатів

24 апреля 2018г.

Адвокати Олександр Дульський та Марія Островська ініціюють в НААУ створення євроінтеграційного Комітету та підписання Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Постійним представництвом України при Раді Європи. Реалізація документу дасть можливість безперешкодного прямого пільгового доступу українських адвокатів до підвищення професійної кваліфікації за кордоном, на європейському рівні.

Як повідомляє Резонанс із посиланням на Контакти, попередніх домовленостей було досягнуто у Страсбурзі, під час зустрічі адвокатів з Послом, постійним представником України при Раді Європи Дмитром Кулебою.

Нагадаємо, у квітні українські адвокати брали участь у навчальному тренінгу в м. Страсбург на тему «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини». Саме тут і виникла ідея проводити навчання адвокатів з України без комерційної складової, але з залученням кращих європейських лекторів – вчених та практиків.

Під час зустрічі в офісі представництва України в РЄ, йшлося про міжнародні взаємовідносин України та РЄ, про діяльність Європейського суду з прав людини та участь України в євроінтеграції через постійні офіційні інституції у Страсбурзі. Зокрема, про механізми реалізації проекту з підвищення фахового рівня для українських адвокатів на пільгових умовах.

Голова НААУ Лідія Ізовітова підтримала ініціативу адвокатів, доручила їм підготовку проекту Меморандуму та Положення про Комітет, а також спрямувала до Міністра закордонних справ України офіційного листа про вдячність особисто Д. Кулебі за плідні переговори з адвокатами.