» ГПУ завершила розслідування резонансної пожежі на нафтобазі під Київом

03 жовтень 2022, Понеділок, 10:13

ГПУ завершила розслідування резонансної пожежі на нафтобазі під Київом

20 Липня 2017г.
Пожар на БРСМ

Генеральною прокуратурою України за результатами досудового розслідування затверджено та 17 липня направлено до Подільського районного суду Київа обвинувальний акт стосовно 2 службовців головного управління ДСЧС у Київській обл.

Йдеться про колишнього начальника управління державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту і головного інспектора відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту вказаного управління, уточнили в ГПУ.

Вказані особи всупереч законодавству після перевірки та встановлення фактів порушення вимог пожежної безпеки на нафтобазі компанії БРСМ у смт Глеваха, не вжили регламентованих заходів щодо повного або часткового зупинення її діяльності, підкреслюється у повідомленні ГПУ.

"Це призвело до виникнення 8 червня 2015 р. пожежі та спричинення збитків державі на загальну суму понад 58 млн грн.", - нагадали у ГПУ.

Дії службових осіб головного управління ДСЧС у Київській області кваліфіковано як службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, за ознаками правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України. Державне обвинувачення у кримінальному провадженні підтримується Генеральною прокуратурою України.

Нагадаємо, раніше екс-голова СБУ Валентін Налівайченко стверджував про причетність причетність до схеми БРСМ людей з орбіти голови держави.

НЕ ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА: ХТО НАСПРАВДІ КЕРУЄ ГПУ?