03 червень 2023, Субота, 02:05

Громадянина України засуджено до 12 років за розбій щодо іноземця

8 Травня 2019г.
699366_news

Самарський районний суд м. Дніпропетровська визнав громадянина України винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві приватної власності. Про це Резонансу повідомила прес-секретар суду Тетяна Ніколаєнко.

За офіційними даними,  "гр. І спільно з невстановленою особою проник у квартиру громадянина Туніса та вчинив розбійний напад з метою заволодіння майном, поєднаного із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, з погрозою застосування такого насильства".

При призначенні покарання обвинуваченому  суд враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину,  обставини його вчинення, а також поведінку обвинуваченого. Зокрема, невжиття ним "дієвих заходів до зміни ситуації, що склалася, до добровільного відшкодування заподіяної шкоди...  переховувався від суду, зухвалу поведінку обвинуваченого під час судового розгляду".

Під час оголошення вироку підсудний "постійно заважав головуючому, поводився агресивно по відношенню до колегії суддів та присутніх в залі суду осіб, кричав та нецензурно лаявся на адресу колегії суддів", - наголосила прес0секретар.

Із повним текстом вироку можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень: вирок від 25.04.2019, справа №201/9861/17, провадження №1-кп/206/22/19.