21 липень 2024, Неділя, 16:32

ГВП взялася за землі оборони в одеському аеропорту

29 Жовтня 2019г.
ГВП взялася за землі оборони в одеському аеропорту

Головна військова прокуратура відстоюватиме інтереси держави у справі одеського аеродрому.

Про це пише Резонанс 29 жовтня 2019 року із посиланням на Головну військову прокуратуру.

Там нагадали, що у червні-липні 2017-го року Одеською міською радою було вилучено шість земельних ділянок площею 94.5 га, що належать оборонному відомству.

Таким рішенням, Одеська міська рада порушує інтереси держави, адже земельні ділянки мають стратегічне значення: на них знаходиться аеродром «Шкільний», де дислокується авіаційна ескадрилья Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, - вважають у ГВП ГПУ.

У зв’язку з грубим порушенням законодавства, Міністерство оборони України пред’явило до Господарського суду 6 позовів з метою оскарження цих рішень.

У свою чергу, Головною Військовою Прокуратурою прийнято рішення про вступ у дані судові справи.

ВІЙСЬКОВИЙ ПРОКУРОР ПЕТРО ВІЗНЮК: НЕ ЗАВЖДИ ВІДЧУВАЄМО В ОБОРОННОМУ ВІДОМСТВІ БАЖАННЯ ЗНАТИ ОБ’ЄКТИВНИЙ СТАН СПРАВ

Нагадаємо, торік Національне антикорупційне бюро України заявило, що готує позов про повернення Одеського аеропорту в комунальну власність.

"Перевіряється цілий ряд осіб на причетність до незаконного відчуження з комунальної власності аеропорту, не тільки пан Труханов", - твердив директор НАБУ Артем Ситник.

"У цій справі важливо не тільки проводити розслідування, але і в цілому поставити питання щодо подальшої долі аеропорту. Тому що там, якщо ви знаєте, був позов міськради та було рішення про повернення аеропорту назад в комунальну власність, але чомусь пізніше було підписано мирову угоду й аеропорт залишився у тих бенефіціарів, інтереси яких лобіювали на сесії, коли приймалося рішення про передачу аеропорту", - розповів Ситник.

За даними ЗМІ, 2011 року нібито всупереч вимогам законодавства відбулося відчуження комунального майна міжнародного аеропорту Одеса в користь підприємців Бориса Кауфмана і Олександра Грановського.

У квітні 2018 року Одеський аеропорт заарештували, а майно передали Агентству з управління корупційними активами.

КОГО ГОДУЮТЬ ЗЕМЛІ ОБОРОНИ