Єрмак очолив Офіс президента замість Богдана - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 05:42

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Єрмак очолив Офіс президента замість Богдана

11 февраля 2020г.

Андрій Єрмак очолив Офіс президента замість Андрія Богдана. Про це 11 лютого 2020 року повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний указ глави держави, - передає Резонанс.

Так, сьогодні президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Єрмака з посади помічника президента України та призначив його керівником ОП.

Єрмак народився у 1971 році у Києві, закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та у кінці 90-х заснував Міжнародну юридичну компанію. З кінця травня 2019 року Єрмак був помічником Зеленського.

Відзначимо, сьогодні Зеленський також підписав указ про звільнення Андрія Богдана з посади голови ОП. На даний момент сам Богдан свою відставку не прокоментував.

Інформація про звільнення Богдана з'явилася вчора ввечері. Джерело РБК-Україна заявляло, що на відміну від попередніх чуток про звільнення Богдана, на цей раз він "не став би категорично спростовувати цю інформацію".

Як писало РБК-Україна, Зеленський раніше заявив, що не виключає кадрові перестановки в Офісі президента, оскільки є конфлікти, які заважають працювати. Глава держави, говорячи про співробітників свого офісу, зазначив, що "100% когось будемо втрачати. Тому, що ти не можеш жити в постійному конфлікті".