» Керівник виконавчої служби у Чернігові вимагав “відкат” у підлеглого

07 липень 2022, Четвер, 10:40

Керівник виконавчої служби у Чернігові вимагав “відкат” у підлеглого

3 Жовтня 2018г.
Взятка_биопаспорт3

Прокурорами Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ викрито начальника управління державної виконавчої служби у Чернігівській області, який отримав хабар від підлеглого посадовця у розмірі 35 тис. грн..

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ГПУ. За ії данимі, затриманий керівник, достовірно знаючи про реєстрацію відповідного виконавчого провадження, а також про винагороду, яку має отримати виконавець за результатом завершення цього провадження, вимагав від виконавця передати йому 50% від її загальної суми.

У разі невиконання його умов керівник погрожував, що ним будуть вжиті заходи щодо передачі виконавчого провадження до іншого відділу.

В подальшому посадовець одержав неправомірну винагороду у розмірі 35 тис. грн та одразу після її одержання був затриманий.

На теперішній час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 105720 грн.