Холодницький розпочав розслідування недбальства службовців Кабміну Гончарука - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июнь 2020, Четверг, 20:59

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Холодницький розпочав розслідування недбальства службовців Кабміну Гончарука

23 марта 2020г.

Керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості службовців Кабінету Міністрів України.

Про це 23 березня інформує Резонанс із посиланням на пресслужбу САП.

За інформацією, що викладена на сайті одного з інтернет-видань України, службові особи Кабінету Міністрів України проявили службову недбалість, що призвела до тяжких наслідків.

Так, відповідно до оприлюдненої інформації 31 січня 2020 року та 8 лютого 2020 року секретарем Ради Національної безпеки та оборони України на адресу прем'єр-міністра України було скеровано листи про обмеження експорту та реекспорту продукції, що прямо чи опосередковано може бути використана при реалізації протиепідемічних, профілактичних та лікувальних заходів на території України з метою недопущення поширення випадків захворювання на короновірус Covid-19.

Однак службовці КМУ, неналежно виконуючи свої обов'язки, вищевказаних заходів так і не вжили.

23 березня 2020 року відомості про можливе вчинення правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 367 КК України.

Досудове розслідування здійснюватиме Державне бюро розслідувань, - поінформували у САП.

- Спеціалізована антикорупційна прокуратура почала провадження за фактом публікації на Цензор.Нет звернення секретаря РНБО Олексія Данилова до прем'єр-міністра Олексія Гончарука від 31 січня про заборону експорту медичних масок із України, на яке уряд не відреагував, а експорт масок збільшився. Тепер розпочато розслідувань дій посадових осіб Кабінету міністрів. Спасибі, ось це швидкість! Будемо чекати таких же швидких результатів, - написав у соцмережі журналіст та редактор Юрій Бутусов.